Dachy

Dach jest symbolicznym zwieńczeniem pierwszego etapu budowy, czyli wykonania budynku w stanie surowym, otwartym. Każdy dom powinien mieć zasadniczo dwie rzeczy, solidne fundamenty i solidny dach, a tego nie uzyska się bez stosowania wysokiej jakości materiałów oraz właściwego montażu. Oferowane przez nas produkty spełnią oczekiwania każdego inwestora, który chce budować dobrze, trwale i do tego estetycznie. Bez wątpienia dach może być niecodzienną wizytówką każdego domu.

Pokrycia dachowe: blachodachówki, dachówki i inne

Dachówka Ceramiczna Creaton

Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i solidność każdego dachu. Producent oferuje ponad 30 modeli dachówek, które dostępne są w różnych kolorach, wraz z odpowiednimi akcesoriami do montażu. Wybrane modele bardzo dobrze sprawdzą się w renowacji starych dachów, właściwie podkreślając charakter budynku. Odpowiednie rozmiary dachówek i ich masa powodują, że układanie pokrycia dachowej przebiega łatwo i sprawnie. Otrzymane pokrycie bardzo dobrze chroni przed wnikaniem wody, a także jest wysoce odporne na trudne warunki atmosferyczne.

 

 

 

 

Blachy dachowe Plannja Part of Ruukki Construction

Blachy Plannja to sprawdzona i solidna makra pokryć dachowych, istniejąca na rynku od 1976 roku. Producent oferuje pokrycia z blachodachówki, które dostępne są w różnych wariantach, tworzących atrakcyjne i niepowtarzalne pokrycia, wyróżniające się elegancją i klasą. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest pokrycie wykonane z blachy trapezowej, które doskonale sprawdzi się na domach mieszkalnych, a także na halach, magazynach czy budynkach gospodarczych. Pokrycie, które w niezwykły sposób podkreśla nowoczesny charakter budynku to pokrycie wykonane w technologii na rąbek stojący. Materiałem bazowym jest odpowiedni stop aluminium, który można dowolnie kształtować, dostosowując do niestandardowych elementów dachu. Producent zwraca uwagę na produkt Emka Click, jest to nowoczesny panel zatrzaskowy, który kształtem przypomina dach na rąbek stojący. Doskonale sprawdza się na dużych obiektach komercyjnych, oraz w renowacji dachów obiektów sakralnych czy zabytkowych.

 

 

 

 

Dachówka betonowa Euronit

Dachówka betonowa lub cementowa, do doskonała alternatywa dla sprawdzonych dachówek ceramicznych. Produkowana jest z mieszanki cementu portlandzkiego, piasku oraz pigmentów. Następnie dachówka pokrywana jest farbą akrylową, przy czym dostępna jest w wielu różnych kolorach oraz modelach. Jest bardzo zbliżona parametrami do dachówek ceramicznych, posiada jednak krótszą trwałość, która oceniana jest na około 70 lat. Niewątpliwą zaletą jest niższa cena w porównaniu odpowiednikiem produkowanym z gliny.

Nie ulega wątpliwości, że dachówka betonowa zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, gwarantując trwałość i niezawodność każdego pokrycia. Dachówki odporne są na działanie trudnych warunków atmosferycznych, zachowują swój kolor oraz są przyjazne dla środowiska.

 

 

 

 

Blachy dachowe Ruukki

Blachodachówki firmy Ruukki to sprawdzone i niezawodne pokrycie dachowe. Producent oferuje różne wzory pokryć, które oddadzą niezwykły charakter każdego dachu. Wymiary modułów dachu pozwalają na łatwy i szybki transport oraz montaż.

Blachy na rąbek stojący oferowane są w wariancie Classic oraz Classic Silence. Cechuje je unikalny wygląd, skromny, ale szykowny, idealnie podkreślający styl architektoniczny każdej budowli. Od strony technicznej odpowiednio przygotowane komponenty dachu pozwalają na szybki i sprawny montaż. W wersji Silence arkusze dachu posiadają dodatkową izolację akustyczną.

Blachy trapezowe (profil T20 oraz T35) – jest to najprostsze, ale pewne pokrycie dachowe. Najczęściej montowane na magazynach czy budynkach gospodarczych, a także domach mieszkalnych. Blachy dostępne są w różnych kolorach.

 

 

 

 

Blachy dachowe WAT

Blachodachówki firmy WAT to sprawdzone i niezawodne pokrycia dachowe. Dostępne w różnych kolorach oraz wzorach, dzięki czemu z dużą swobodą można dopasować odpowiedni produkt to architektury budynku. Mogą być stosowane na domach jednorodzinnych, budowlach publicznych oraz przemysłowych.

Blacha na rąbek stojący jest tradycyjnym pokryciem dachowym, które obecnie cechuje niezwykle nowoczesny wygląd. Panele dachowe posiadają odpowiednie zamki zatrzaskowe, które pozwalają na łączenie paneli bez widocznego mocowania.

Blachy trapezowe są klasycznym podbiciem o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Poza przeznaczeniem jako pokrycie dachowe sprawdzą się również jako elewacja. Łatwe w montażu.

 

 

 

 

Blachy Balex Metal

Blachodachówki dostępne są w wersji Spektrum oraz Horyzont. Bardzo dobrze sprawdzają się jako szybkie i ekonomiczne pokrycie, które nie wymaga dodatkowego wzmocnienia więźby, z uwagi na nie duży ciężar pokrycia. Blachodachówki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, arkusze blachy wykonane są starannie, dzięki czemu skutecznie i przez wiele lat zapewnią trwałość każdego dachu.

Blachy na rąbek są ponadczasowym i niestandardowym pokryciem dachowym. Bardzo dobrze sprawdza się przy renowacji starych dachów, na budynkach sakralnych oraz w nowoczesnym budownictwie. Dzięki dość małej ciężkości pokrycia nie wymaga dodatkowego wzmocnienia oraz stosowania różnych elementów mocujących, co sprawia że jest ekonomicznym i trwałym pokryciem.

Blachy trapezowe znajdują zastosowanie jako pokrycie dachów domów, budynków przemysłowych czy gospodarczych oraz jako elewacja. Nie wymaga skomplikowanych mocowań, przez co montaż jest szybki i prosty.

 

 

 

 

Dachy płaskie

Papy i gonty Izolmat

Firma Izolmat oferuje niezawodne i wytrzymałe papy, przeznaczone do wykonywania izolacji wodnej na dachach. W zależności od przeznaczenia mogą być przeznaczone do wierzchniego krycia lub jako podkład pod kolejne warstwy. Specjalna linia pap zalecana jest tam, gdzie tradycyjne rozwiązania mogą okazać się niewystarczające – w przypadku dachów zielonych (papy ograniczają rozrost korzeni).

Gonty dostępne są w trzech wariantach – trapezu, prostokąta oraz karpiówki (dostępne w różnych kolorach), przeznaczone do montażu na domach jednorodzinnych, wielorodzinnych (szeregowcach) oraz budynkach publicznych czy przemysłowych.

 

 

 

 

Papy Swisspor

Papy firmy Swisspor zapewniają bardzo długą żywotność pokrycia dachowego, zachowując właściwości hydroizolacji do nawet 15 lat. Niezwykłą trwałość papy zawdzięczają dodatkowej modyfikacji SBS oraz wzmocnieniom z tkaniny szklanej i włókniny poliestrowej. Dzięki temu są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych, uszkodzenia mechaniczne oraz posiadają wysokie właściwości izolacji wodnej.

 

 

 

 

Papy Nexler

Wysokiej jakości papy firmy Nexler, dodatkowo modyfikowane elastomerem SBS doskonale się sprawdzą w jednowarstwowych czy wielowarstwowych pokryciach dachowych. Są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych (skrajnych temperatur), a także tworzą pewną izolację wodną, chroniąc i zapewniając trwałość każdego pokrycia.

 

 

 

 

Papy i gonty Icopal

Firma Icopal oferuje wyjątkowy produkt, wyróżniający się na tle dachów płaskich. Kolorowe dachy pozwolą stworzyć unikalne pokrycie, które doda budynkowi ciekawej estetyki. Producent przewiduje możliwość umieszczenia loga czy hasła marketingowego firmy, widocznego z okien sąsiednich wyższych budynków.

 

 

 

 

Gonty Katepal

Gonty firmy Katepal posiadają dużą elastyczność oraz wytrzymałość i odporność na trudne warunki atmosferyczne. Zalecane do dachów o niestandardowych i dość trudnych konstrukcjach. Ogromną zaletą pokrycia jest niski koszt jego wykonania, przy zachowaniu długowieczności (gwarancja do 30 lat). Gonty dostępne są w różnych wzorach oraz kolorach, wymiany gontu można dokonać pokrywając starą warstwę nową, bez konieczności zdejmowania starej.

 

 

 

 

Membrany i akcesoria dachowe

Membrany dachowe IVT

Membrany wykonane są ze specjalnych tworzyw, gwarantujących im dużą wytrzymałość oraz nadające im właściwości wodochronne oraz paroprzepuszczalne. Zastosowanie membrany pozwala na użycie między krokwiami wełny mineralnej, co podnosi właściwości izolacji termicznej oraz akustycznej całego dachu.

Ponadto producent oferuje niezbędne akcesoria (klamry, spinki itp.) do montażu dachu.

 

 

 

 

Membrany dachowe Dorken

Producent Dorken oferuje wysoko odporne na uszkodzenia oraz trudne warunki atmosferyczne membrany (działanie skrajnych temperatur, wiatru). Membrany posiadają przygotowane wcześniej specjalne paski klejące, które pozwalają na szybki i pewny montaż.

Bogata oferta akcesoriów dachowych przygotowana została z myślą o każdej sytuacji, która może się zdarzyć w czasie montażu dachu. Firma przygotowała odpowiednie pasy do przykrywania kontrłat, mocowniki, wsporniki, narożniki oraz wiele innych nieodzownych elementów przy montażu pokryć dachowych.

 

 

 

 

Pokrycia dachowe płaskie Plannja

Trwałość pokrycia dachowego zależy w bardzo dużym stopniu od dokładności jego wykonania oraz właściwego montażu. W zależności od rodzaju pokrycia firma Plannja oferuje konkretne rozwiązania, które pozwolą przygotować kompletne i eleganckie pokrycie, z zachowaniem wysokiej jakości wykończenia. Akcesoria dachowe firmy Plannja cechuje wysoka jakość i dopasowanie do całego pokrycia.

 

 

 

 

Akcesoria dachowe Ruukki

Akcesoria dachowe firmy Ruukki pozwolą na bezproblemowe wykonanie każdego pokrycia dachowego. Wszelkie elementy są odpowiednio wyprofilowane, a także kolorystycznie nawiązują do całości pokrycia. Pozwolą na wykonanie niezawodnego i trwałego pokrycia dachowego, bezpiecznego dla mieszkańców domu, czy użytkowników budynku.

 

 

 

 

Orynnowanie, rynny

Systemy rynnowe Siba

Firma Ruukki oferuje funkcjonalne oraz nowoczesne systemy rynnowe, które zapewnią nie tylko właściwe odprowadzanie wody, ale będą także estetycznym wykończeniem pokrycia dachowego. Firma oferuje rynny półokrągłe, tradycyjne oraz kwadratowe (Siba Square), które jest odpowiedzią aktualnie panujące trendy w architekturze. Wysoka jakość elementów oraz odpowiednie wykończenie powłoką powoduje, że systemy rynnowe Ruukki są wydajne i trwałe.

 

 

 

 

Systemy rynnowe Gamrat

Gamrat oferuje trzy systemy rynnowe (Stalgram, Magnat, PVC). System Stalgram został wyprodukowany z wysokiej jakości szwedzkiej stali, co jest gwarancją jego trwałości oraz niezawodności. Odpowiednia głębokość rynny zapewnia wysoką wydajność i skuteczność w odprowadzaniu wody. System Magnat przeznaczony jest dla klientów, którzy poszukują produktów o najwyższej jakości oraz o oryginalnej kolorystyce. Najpowszechniejsze są sprawdzone i niezawodne systemy rynnowe PVC. Tworzywo gwarantuje wysoką odporność na zmienne i wymagające warunki atmosferyczne. Cały system jest łatwy i szybki w montażu.

 

 

 

 

Systemy rynnowe Bryza

Systemy rynnowe Bryza dostępne są w różnych wariantach (75, 100, 125, 150), dopasowanych w zależności od rozmiaru budynku, a zatem pokrycia dachowego. System zapewnia skuteczność w odprowadzaniu wody, jest wysoce odporny na skrajne temperatury i działanie warunków atmosferycznych. Producent oferuje system w kilku wariantach kolorystycznych. Doskonale sprawdzi się na różnych typach budynków, począwszy od budownictwa jednorodzinnego po przemysłowe.

 

Dachówka Ceramiczna Creaton

Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i solidność każdego dachu. Producent oferuje ponad 30 modeli dachówek, które dostępne są w różnych kolorach, wraz z odpowiednimi akcesoriami do montażu. Wybrane modele bardzo dobrze sprawdzą się w renowacji starych dachów, właściwie podkreślając charakter budynku. Odpowiednie rozmiary dachówek i ich masa powodują, że układanie pokrycia dachowej przebiega łatwo i sprawnie. Otrzymane pokrycie bardzo dobrze chroni przed wnikaniem wody, a także jest wysoce odporne na trudne warunki atmosferyczne.

 

 

Blachy Plannja Part of Ruukki Construction

Blachy Plannja to sprawdzona i solidna makra pokryć dachowych, istniejąca na rynku od 1976 roku. Producent oferuje pokrycia z blachodachówki, które dostępne są w różnych wariantach, tworzących atrakcyjne i niepowtarzalne pokrycia, wyróżniające się elegancją i klasą. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest pokrycie wykonane z blachy trapezowej, które doskonale sprawdzi się na domach mieszkalnych, a także na halach, magazynach czy budynkach gospodarczych. Pokrycie, które w niezwykły sposób podkreśla nowoczesny charakter budynku to pokrycie wykonane w technologii na rąbek stojący. Materiałem bazowym jest odpowiedni stop aluminium, który można dowolnie kształtować, dostosowując do niestandardowych elementów dachu. Producent zwraca uwagę na produkt Emka Click, jest to nowoczesny panel zatrzaskowy, który kształtem przypomina dach na rąbek stojący. Doskonale sprawdza się na dużych obiektach komercyjnych, oraz w renowacji dachów obiektów sakralnych czy zabytkowych.

 

 

Dachówka betonowa Euronit

Dachówka betonowa lub cementowa, do doskonała alternatywa dla sprawdzonych dachówek ceramicznych. Produkowana jest z mieszanki cementu portlandzkiego, piasku oraz pigmentów. Następnie dachówka pokrywana jest farbą akrylową, przy czym dostępna jest w wielu różnych kolorach oraz modelach. Jest bardzo zbliżona parametrami do dachówek ceramicznych, posiada jednak krótszą trwałość, która oceniana jest na około 70 lat. Niewątpliwą zaletą jest niższa cena w porównaniu odpowiednikiem produkowanym z gliny.

Nie ulega wątpliwości, że dachówka betonowa zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, gwarantując trwałość i niezawodność każdego pokrycia. Dachówki odporne są na działanie trudnych warunków atmosferycznych, zachowują swój kolor oraz są przyjazne dla środowiska.

 

 

Blachy Ruukki

Blachodachówki firmy Ruukki to sprawdzone i niezawodne pokrycie dachowe. Producent oferuje różne wzory pokryć, które oddadzą niezwykły charakter każdego dachu. Wymiary modułów dachu pozwalają na łatwy i szybki transport oraz montaż.

Blachy na rąbek stojący oferowane są w wariancie Classic oraz Classic Silence. Cechuje je unikalny wygląd, skromny, ale szykowny, idealnie podkreślający styl architektoniczny każdej budowli. Od strony technicznej odpowiednio przygotowane komponenty dachu pozwalają na szybki i sprawny montaż. W wersji Silence arkusze dachu posiadają dodatkową izolację akustyczną.

Blachy trapezowe (profil T20 oraz T35) – jest to najprostsze, ale pewne pokrycie dachowe. Najczęściej montowane na magazynach czy budynkach gospodarczych, a także domach mieszkalnych. Blachy dostępne są w różnych kolorach.

 

 

Blachy WAT

Blachodachówki firmy WAT to sprawdzone i niezawodne pokrycia dachowe. Dostępne w różnych kolorach oraz wzorach, dzięki czemu z dużą swobodą można dopasować odpowiedni produkt to architektury budynku. Mogą być stosowane na domach jednorodzinnych, budowlach publicznych oraz przemysłowych.

Blacha na rąbek stojący jest tradycyjnym pokryciem dachowym, które obecnie cechuje niezwykle nowoczesny wygląd. Panele dachowe posiadają odpowiednie zamki zatrzaskowe, które pozwalają na łączenie paneli bez widocznego mocowania.

Blachy trapezowe są klasycznym podbiciem o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Poza przeznaczeniem jako pokrycie dachowe sprawdzą się również jako elewacja. Łatwe w montażu.

 

 

Blachy Balex Metal

Blachodachówki dostępne są w wersji Spektrum oraz Horyzont. Bardzo dobrze sprawdzają się jako szybkie i ekonomiczne pokrycie, które nie wymaga dodatkowego wzmocnienia więźby, z uwagi na nie duży ciężar pokrycia. Blachodachówki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, arkusze blachy wykonane są starannie, dzięki czemu skutecznie i przez wiele lat zapewnią trwałość każdego dachu.

Blachy na rąbek są ponadczasowym i niestandardowym pokryciem dachowym. Bardzo dobrze sprawdza się przy renowacji starych dachów, na budynkach sakralnych oraz w nowoczesnym budownictwie. Dzięki dość małej ciężkości pokrycia nie wymaga dodatkowego wzmocnienia oraz stosowania różnych elementów mocujących, co sprawia że jest ekonomicznym i trwałym pokryciem.

Blachy trapezowe znajdują zastosowanie jako pokrycie dachów domów, budynków przemysłowych czy gospodarczych oraz jako elewacja. Nie wymaga skomplikowanych mocowań, przez co montaż jest szybki i prosty.

 

 

Papy i gonty Izolmat

Firma Izolmat oferuje niezawodne i wytrzymałe papy, przeznaczone do wykonywania izolacji wodnej na dachach. W zależności od przeznaczenia mogą być przeznaczone do wierzchniego krycia lub jako podkład pod kolejne warstwy. Specjalna linia pap zalecana jest tam, gdzie tradycyjne rozwiązania mogą okazać się niewystarczające – w przypadku dachów zielonych (papy ograniczają rozrost korzeni).

Gonty dostępne są w trzech wariantach – trapezu, prostokąta oraz karpiówki (dostępne w różnych kolorach), przeznaczone do montażu na domach jednorodzinnych, wielorodzinnych (szeregowcach) oraz budynkach publicznych czy przemysłowych.

 

 

Papy Swisspor

Papy firmy Swisspor zapewniają bardzo długą żywotność pokrycia dachowego, zachowując właściwości hydroizolacji do nawet 15 lat. Niezwykłą trwałość papy zawdzięczają dodatkowej modyfikacji SBS oraz wzmocnieniom z tkaniny szklanej i włókniny poliestrowej. Dzięki temu są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych, uszkodzenia mechaniczne oraz posiadają wysokie właściwości izolacji wodnej.

 

 

Papy Nexler

Wysokiej jakości papy firmy Nexler, dodatkowo modyfikowane elastomerem SBS doskonale się sprawdzą w jednowarstwowych czy wielowarstwowych pokryciach dachowych. Są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych (skrajnych temperatur), a także tworzą pewną izolację wodną, chroniąc i zapewniając trwałość każdego pokrycia.

 

 

Papy i gonty Icopal

Firma Icopal oferuje wyjątkowy produkt, wyróżniający się na tle dachów płaskich. Kolorowe dachy pozwolą stworzyć unikalne pokrycie, które doda budynkowi ciekawej estetyki. Producent przewiduje możliwość umieszczenia loga czy hasła marketingowego firmy, widocznego z okien sąsiednich wyższych budynków.

 

 

Gonty Katepal

Gonty firmy Katepal posiadają dużą elastyczność oraz wytrzymałość i odporność na trudne warunki atmosferyczne. Zalecane do dachów o niestandardowych i dość trudnych konstrukcjach. Ogromną zaletą pokrycia jest niski koszt jego wykonania, przy zachowaniu długowieczności (gwarancja do 30 lat). Gonty dostępne są w różnych wzorach oraz kolorach, wymiany gontu można dokonać pokrywając starą warstwę nową, bez konieczności zdejmowania starej.

 

 

IVT

Membrany wykonane są ze specjalnych tworzyw, gwarantujących im dużą wytrzymałość oraz nadające im właściwości wodochronne oraz paroprzepuszczalne. Zastosowanie membrany pozwala na użycie między krokwiami wełny mineralnej, co podnosi właściwości izolacji termicznej oraz akustycznej całego dachu.

Ponadto producent oferuje niezbędne akcesoria (klamry, spinki itp.) do montażu dachu.

 

 

Dorken

Producent Dorken oferuje wysoko odporne na uszkodzenia oraz trudne warunki atmosferyczne membrany (działanie skrajnych temperatur, wiatru). Membrany posiadają przygotowane wcześniej specjalne paski klejące, które pozwalają na szybki i pewny montaż.

Bogata oferta akcesoriów dachowych przygotowana została z myślą o każdej sytuacji, która może się zdarzyć w czasie montażu dachu. Firma przygotowała odpowiednie pasy do przykrywania kontrłat, mocowniki, wsporniki, narożniki oraz wiele innych nieodzownych elementów przy montażu pokryć dachowych.

 

 

Plannja

Trwałość pokrycia dachowego zależy w bardzo dużym stopniu od dokładności jego wykonania oraz właściwego montażu. W zależności od rodzaju pokrycia firma Plannja oferuje konkretne rozwiązania, które pozwolą przygotować kompletne i eleganckie pokrycie, z zachowaniem wysokiej jakości wykończenia. Akcesoria dachowe firmy Plannja cechuje wysoka jakość i dopasowanie do całego pokrycia.

 

 

Ruukki

Akcesoria dachowe firmy Ruukki pozwolą na bezproblemowe wykonanie każdego pokrycia dachowego. Wszelkie elementy są odpowiednio wyprofilowane, a także kolorystycznie nawiązują do całości pokrycia. Pozwolą na wykonanie niezawodnego i trwałego pokrycia dachowego, bezpiecznego dla mieszkańców domu, czy użytkowników budynku.

 

 

Systemy rynnowe Siba

Firma Ruukki oferuje funkcjonalne oraz nowoczesne systemy rynnowe, które zapewnią nie tylko właściwe odprowadzanie wody, ale będą także estetycznym wykończeniem pokrycia dachowego. Firma oferuje orynnowanie półokrągłe, tradycyjne oraz kwadratowe (Siba Square), które jest odpowiedzią aktualnie panujące trendy w architekturze. Wysoka jakość elementów oraz odpowiednie wykończenie powłoką powoduje, że systemy rynnowe Ruukki są wydajne i trwałe.

 

 

 

Systemy rynnowe Gamrat

Gamrat oferuje trzy systemy rynnowe (Stalgram, Magnat, PVC). System Stalgram został wyprodukowany z wysokiej jakości szwedzkiej stali, co jest gwarancją jego trwałości oraz niezawodności. Odpowiednia głębokość rynien zapewnia wysoką wydajność i skuteczność w odprowadzaniu wody. System Magnat przeznaczony jest dla klientów, którzy poszukują produktów o najwyższej jakości oraz o oryginalnej kolorystyce. Najpowszechniejsze są sprawdzone i niezawodne systemy rynnowe PVC. Tworzywo gwarantuje wysoką odporność na zmienne i wymagające warunki atmosferyczne. Cały system jest łatwy i szybki w montażu.

 

 

Systemy rynnowe Bryza

Systemy rynnowe Bryza dostępne są w różnych wariantach (75, 100, 125, 150), dopasowanych w zależności od rozmiaru budynku, a zatem pokrycia dachowego. System zapewnia skuteczność w odprowadzaniu wody, jest wysoce odporny na skrajne temperatury i działanie warunków atmosferycznych. Producent oferuje system w kilku wariantach kolorystycznych. Doskonale sprawdzi się na różnych typach budynków, począwszy od budownictwa jednorodzinnego po przemysłowe.

 

 

AktualnościPrzeczytaj wszystkie aktualności

Newsletter

Chcesz dowiadywać się o naszych promocjach?
Zapisz się do naszego newslettera.

Osiedle wyżynna NOWA INWESTYCJA
wyzynna.pl
Osiedle wyżynna