Stolarka

Nowoczesne okna to przede wszystkim ogromny nacisk na energooszczędność, a zatem zatrzymywanie ciepła wewnątrz budynku. W parze z tym wymogiem podążają również oczekiwania wizualne. Okna są niezwykle ważnym elementem elewacji i odbioru budynku z zewnątrz, ale nie należy zapominać, że wpływają również na elegancję i prezencję pomieszczeń. Materiałem najbardziej szlachetnym jest drewno, które znane jest ze swoich pozytywnych właściwości. Obecnie producenci proponują także okna pcv, oraz aluminiowe, które w swobodny sposób można dopasować do architektury budynku. Innym kryterium dobru okien jest ich funkcjonalność oraz dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe.

Nowoczesne okna dachowe to idealne rozwiązanie dla poddaszy, które pozwala na dodatkowe naświetlenie i wywietrzenie wnętrza. Mechanizmy otwierania, wysokie parametry izolacji cieplnej i akustycznej powoduje, że jest to produkt o wysokiej jakości. Firma Fakro oferuje kilka rodzajów okien dachowych w zależności od sposobu otwarcia, ale nie tylko: obrotowe, uchylno-obrotowe, panoramiczne, balkonowe galeria, kolankowe, nadstawki i niestandardowe. Okna posiadają dodatkowe zabezpieczenia chroniące je przed działaniem wilgoci, podnoszące bezpieczeństwo, mogą być również sterowane mechanicznie. Cechuje je przede wszystkim bardzo wysoka jakość i solidność wykonania.

Dodatkowym produktem oferowanym przez firmę są wyłazy dachowe, które spełniają jednocześnie funkcję okna doświetlając i umożliwiając przewietrzenie pomieszczenia, w którym się znajdują. Pozwalają przy tym na bezpieczne dostanie się na dach w celu przeprowadzenia niezbędnych prac. Wyłazy dostępne są w różnych wersjach.

 

 

Schody strychowe firmy Fakro to oszczędność miejsca oraz środków, ze względu na brak konieczności wykonywania tylu prac, jak przy typowych schodach stacjonarnych. Do każdych schodów firma oferuje dodatkowe udogodnienia (antypoślizgowe stopnie, poręcze itp.), które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Konstrukcja schodów pozwala na ich szybki montaż oraz łatwe i wygodne korzystanie.

 

 

Firma Oknostyl oferuje sprawdzone i skuteczne rozwiązania stolarki okiennej, gwarantujące bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, skuteczną izolację akustyczną oraz bezpieczeństwo w ładnej i eleganckiej formie. W przypadku stolarki PCV firma oferuje dwa systemy okienne (CT 70 oraz SI82), zaś stolarka aluminiowa opiera się na systemach Aliplast oraz Aluprof. Okna produkowane przez firmę mogą mieć okleinę białą lub kolorową (wzory okleiny przedstawione są przy konfiguracji produktu końcowego). Producent w zależności od wybranego systemu proponuje dodatkowe pakiety szybowe, które podnoszą pozytywne właściwości izolacyjne i wizualne okien.

 

 

Oferta firmy Sokółka to okna drewniane, drewniano-aluminiowe oraz skandynawskie. Okna drewniane to nie tylko ciekawy design i eleganckie wykończenie, ale bardzo dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej. Okna posiadają wysokiej jakości wykończenie, niezbędne zabezpieczenia ułatwiające użytkowanie, dostępne w różnych kolorach.

Równie dobre parametry posiadają okna drewniano-aluminiowe, które cechuje przede wszystkim nowoczesny design. Dzięki ciekawemu rozwiązaniu technologicznemu okna te posiadają wysokie parametry, a do tego mogą być stosowane w każdym rodzaju budownictwie. Producent zadbał, aby okna posiadały niezbędne zabezpieczenia przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wyjątkową pozycją oferty firmy Sokółka są okna skandynawskie, które różnią się od tradycyjnych okien sposobem otwarcia. W ten sposób okna zyskują dodatkową funkcjonalność, która była wynikiem dostosowania otwarcia okna, do trudnych warunków wietrznych panujących w na północy Europy. Okna wyposażone są w energooszczędny pakiet trzyszybowy (szkło niskoemisyjne, przestrzenie wypełnione argonem), co gwarantuje bardzo dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej. Producent podobnie jak w przypadku innych produktów oferuje szeroką gamę kolorystyczną.

 

 

AktualnościPrzeczytaj wszystkie aktualności

Newsletter

Chcesz dowiadywać się o naszych promocjach?
Zapisz się do naszego newslettera.

Osiedle wyżynna NOWA INWESTYCJA
wyzynna.pl
Osiedle wyżynna